Елеватор

росія атакувала енергетичну та залізничну інфраструктуру Полтавщини та Сумщини

росія атакувала енергетичну та залізничну інфраструктуру Полтавщини та Сумщини

Сьогодні вночі армія рф здійснила масовані атаки на енергетичні об’єкти та залізничну інфраструктуру Полтавщині та Сумщині.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій України.

У Полтаві внаслідок атаки уражені локомотивне депо, дистанція енергопостачання, тягові підстанції. Пошкоджено адміністративні та складські приміщення, рухомий склад. Виникли пожежі, які ліквідовані рятувальниками. На щастя, без постраждалих.

Через атаку тимчасово затримався рух поїздів, який наразі відновилиі.

Також унаслідок влучань пошкоджено енергетичний об’єкт — без світла залишалися понад тисяча домогосподарств у Полтаві та навколишніх населених пунктах.

Схожа ситуація у Сумах – зафіксовані пошкодження житлових будинків і знеструмлення частини міста. На місцях працюють штаби ліквідації наслідків. Фахівці обстежують території, відновлюють енергопостачання, допомагають людям. Залізничний рух стабілізовано, критична інфраструктура поступово повертається до роботи.

Раніше росія масовано атакувала енергетичну інфраструктуру України.