Майже тисяча школярів опановують курс «Агросфера»

Майже тисяча школярів долучилася до профорієнтаційного курсу «Агросфера».
Про це повідомляє пресслужба Kernel.
Торік стартував пілотний проєкт «Агросфера» — навчальна дисципліна для учнів 8-9 та 10-11 класів у регіонах присутності кластерів Kernel. Мета курсу — розповісти молоді про кар’єрні можливості в агросекторі та показати, що сільське господарство — це технологічний, потужний та перспективний сектор економіки.
У 2024 році 17 вчителів викладали дисципліну для 380 дітей. А у 2025-му до проєкту залучили додатково 28 викладачів з 26 навчальних закладів, а охоплення школярів зросло до 946 дітей.
«Агротех сфера є стратегічною для стійкості України. Ми чітко усвідомлюємо, що без розуміння школярами ролей та масштабу агротех галузі в країні буде мало мотивованих студентів цільових для нас спеціальностей у закладах вищої освіти, а отже, нам як бізнесу буде складно залучати кваліфікованих фахівців. Саме тому в Kernel ми послідовно втілюємо стратегію залучення найкращих талантів у нашу галузь, починаючи зі шкільного віку», — зазначає Наталія Теряхіна, директор з персоналу Kernel.
«Агросфера» має гриф Міністерства освіти та науки України. З 2027 року школярі після 9-го класу зможуть обирати академічне або професійно-технічне спрямування, відтак проєкт працює на перспективу.
Нагалдаємо, у школах викладатимуть основи сільського господарства.