Тваринництво

Автоматизація «Укрпромінкубації» мінімізувала ризик інфікування яєць

ТзОВ «Укрпромінкубація», що входить до групи компаній «Улар», торік збільшило виробничі потужності, запустило нові цехи та почало реалізувати добових курчат. Так, інкубатор має потужність 67 млн яєць на рік.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів Петро Коземко, директор інкубатора «Укрпромінкубація» групи компаній «Улар».

«Нині повністю забезпечуємо себе добовим молодняком бройлерів кросів Кобб-500 і Росс-308, а залишки реалізуємо, ‒ зазначив він. ‒ Працюємо переважно з інкубаційним яйцем, завезеним із Німеччини та Чехії».

Сьогодні на лінії сортування й закладання яйця задіяно 6 працівників, а її потужність ‒ 30 тис. яєць на годину.

«Доки не встановили це сучасне обладнання, на лінії закладання яйця ту саму роботу виконували 24 працівники», ‒ зауважив він Петра Коземко.

При цьому на жодному етапі працівники не контактують з яйцем. Компанія отримує 99% однорідного та правильно закладеного яйця.

«Автоматизація виробництва дозволила мінімізувати негативний вплив людського чинника. Через те, що працівники не контактують з інкубаційним яйцем, мінімізуються і ризики його інфікування», ‒ підкреслив він.

Раніше ми писали, як температура зберігання інкубаційних яєць впливає на виводимість.