Елеватор

«НІБУЛОН» змінює модель управління елеваторами

«НІБУЛОН» змінює модель управління елеваторами

«НІБУЛОН» з метою оптимізаці використання ресурсів та створення ефективної системи управління, змінює модель управління елеваторами.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Цьогоріч 22 елеватори «НІБУЛОНу» будуть об’єднані в 6 груп:

  • Миколаївська (найбільша група, у яку ввійшли Перевантажувальний термінал, «Колосівський елеватор», АК «Врадіївський», філії «Новоодеська» та «Вознесенська»);
  • Кременчуцька (філії «Кременчуцька», «Глобинська», «Градизьк»);
  • Полтавська (філії «Ромодан», «Решетилівська», «Скороходівська», «Мар’янівська»);
  • Черкаська (філії «Золотоніська», «Переяславська», «Вітове»);
  • Західна (наразі об’єднує філії «Тетерів», «Смотрич», «Денихівська», згодом до цієї групи приєднається «Хмільник» – після розширення ємностей та встановлення сушарки, що заплановані на осінь 2024 року);
  • Запоріжжя-Дніпро (філії «Тернівська», «Хортиця», «Зеленодольська»).

Єдина філія, яка продовжить працювати самостійно, – «Бессарабська», оскільки розташована на великій відстані від всіх інших груп елеваторів та орієнтована на перевалку зерна, а не накопичення і доробку.

Команди п’яти груп елеваторів уже підібрані, формування шостої, «Миколаївської, – на фінальній стадії.

Кожна група відтепер матиме одну адміністрацію, до складу якої будуть входити директор, головний бухгалтер та технічні працівники – головний інженер і головний енергетик. Також її буде обслуговувати сервісна група, у зоні відповідальності якої – планові та капітальні ремонти на філіях.

За кожною групою елеваторів буде закріплена вахтова бригада, до якої будуть входити апаратники оброблення зерна та інші фахівці, які надаватимуть допомогу філіям у найбільш завантажені періоди роботи.

У планах департаменту автоматизувати всі елеватори, обладнати їх датчиками, які фіксуватимуть ресурс напрацювання обладнання та автоматично передаватимуть ці дані в єдиний сервісний центр. Тут будуть працювати диспетчери, що відповідатимуть за контроль роботи обладнання всіх елеваторів.

«Як результат очікуємо підвищити ефективність роботи елеваторного напряму за рахунок оптимізації та автоматизації, зменшити собівартість послуг завдяки раціональному використанню ресурсів та збільшити заробітні плати для команд філій на 30-40%», – зазначають у «НІБУЛОНі».

Нагадаємо, «НІБУЛОН» інвестує в модернізацію елеваторного напрямку.