AutoTill може встановити факт забивання машини
Конструкція мульчувальних культиваторів, з урахуванням висоти рами, відстані між стійками і розташування стійок передбачає вільне проходження крізь знаряддя великої кількості органічної маси.
Про це AgroTimes повідомили фахівці українського представництва компанії-розробника нової системи AutoTill – AMAZONE.
Однак за несприятливих умов, наприклад, при виляганні зернових, можливе забивання знаряддя. У цьому випадку, особливо при автономному русі, важливо своєчасно розпізнати це забивання та усунути його за допомогою AutoTill.
При автоматизованій роботі зі стандартним трактором механізатор також отримує додаткову підтримку за рахунок системи. Так, AutoTill може встановити факт забивання машини, яке для механізатора під час обробітку складно помітити через утворення пилу.
AMAZONE розробила систему механічного функціонального контролю AutoTill, яка розпізнає потоки проходження органічної маси та запобігає повній закупорці. Розпізнавання здійснюється за рахунок контактних кнопок, інтегрованих у секцію стійок. Вони своєчасно визначають нагрівання органічної маси або землі і передають механізатору попереджувальний сигнал та запускають процес усунення проблеми. Перевага механіки, на відміну від системи камер, полягає в експлуатаційній безпеці. Адже камери під час обробітку ґрунту піддаються впливу каміння чи пилу, що призводить до швидкого пошкодження камер.
До того ж додатково визначається також швидкість руху котка і порівнюється зі швидкістю руху трактора. За рахунок отриманої різниці між швидкостями руху трактора та котка можна говорити про буксування останнього через скупчення ґрунту.
Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що AMAZONE та FieldView розпочали стратегічне партнерство.