Експерти розкажуть як заробити на фундуку
На сьогодні головну стратегію горіхівництва визначає саме фундук, зокрема його переробка. Проте навіть для невеликої кількості виробництв, що є в країні, сьогодні не вистачає якісної сировини. Отже промислове фундуківництво має дуже добрі перспективи в Україні. Щоб ним займатись, отримуючи прибутки, треба володіти певними технологіями та навичками.
Фундуківництво стає все більш потужним та перспективним напрямком у садівництві. Під садами в Україні наразі близько 200 тис. га площ, і з них 19 тис. га – під горіховими. Ця площа щороку зростає, змінюються технології вирощування промислового горіху, що дає можливість отримувати прибутки у цій галузі.
Вирощування фундука для вискотехнологічної переробної промисловості – також дуже технологічний процес. Тут важливий кожний крок – від вибору сорту до підготовки врожаю для збуту.
Про них піде мова на Міжнародному практичному форумі «Інтенсивний сад: зерняткові, кісточкові, горіх», який відбудеться 23 листопада у Львові.
Обізнані фахівці у галузі розкажуть зокрема про вирощування фундука для глибокої переробки та експорту, про акутальні сорти та якість посадкового матеріалу, методи вирощування.
Організатори форуму – журнал «Садівництво по-українськи» та сайт AgroTimes запрошують до Львова виробників, які хочуть удосконалити свій досвід у вирощуванні фундука або розпочати фундуковий бізнес та добре заробити на ньому.
Ознайомитися з програмою форуму та зареєструватися для участі можна на спеціальному сайті: «Інтенсивний сад: зерняткові і кісточкові».