Компанія Annaburger представила нову модель перевантажувача зерна серії ProfiPlus
До виставки Agritechnica 2023 виробник причепів Annaburger представив нову модель перевантажувача зерна серії ProfiPlus. Бункери-перевантажувачі значно підвищують продуктивність зернозбирального комбайна. Під час роботи з перевантажувачем комбайн не втрачає час на маневрування або очікування. Крім того, один бункер- перевантажувач може «обслуговувати» відразу 2-4 комбайни.
Про це AgroTimes повідомили фахівці офіційного представника Annaburger в Україні, компанії АГ-БАГ-УКРАЇНА.
Щоб забезпечити високий рівень використання машини, необхідно оптимізувати час транспортування з поля до краю поля і, відповідно, забезпечити короткий час перевантажування завдяки високій потужності перевантажувального шнека. Щоб зміцнити свої позиції на ринку в цьому сегменті продукції, компанія Annaburger Nutzfahrzeug GmbH додає до свого асортименту новий бункер- перевантажувач HTS 31.16 з сезону 2024 року.
«Кузов нового бункера-перевантажувача вміщує 38 м³, а швидкість перевантажування складає неймовірні 20 м³/хв. Це означає, що цілий бункер можна спорожнити менш, ніж за дві хвилини», – каже Андре Людеріц, директор у Аннабурзі, оцінюючи продуктивність машини. Для цього виробник причепів з Німеччини використовує великогабаритний перевантажувальний шнек діаметром 600 мм.
Спільним для всіх бункерів- перевантажувачів Annaburger є те, що вони контролюють кількість перевантажуваного матеріалу через дві чутливі заслонки, незалежно від швидкості обертання перевантажувальних шнеків. Це оберігає трансмісію причепа та зчеплення ВВП трактора. Крім того, водій також може працювати з низькою частотою обертання карданного вала без ризику зупинки двигуна трактора через перевантаження ВВП.
Для швидкого руху в полі завод-виробник покладається на трьохосне шасі з підвіскою на листовій ресорі, посиленими осями та колісною базою 1850 мм. Це означає, що можна встановлювати шини розміром 750/60R30,5″, які є особливо бережливими до поверхні ґрунту. Разом із дишлом з гідравлічною підвіскою (опорне навантаження 4 т) забезпечується високий рівень комфорту руху навіть на нерівних поверхнях.
Перевантажувальний шнек в робочій позиції має максимальну висоту перевантаження майже 5 м і максимальний виліт шнека в сторону 2,2 м. Це означає, що можливе завантаження навіть високих вантажівок та відносно низьких сіялок. Сучасна система зважування
Для точного зважування матеріалу, що транспортується, причіп може бути обладнаний опціональною системою зважування. Ця абсолютно нова система «Agro Hub» оснащена тензодатчиками у всіх трьох осях і в шаровій зчіпці. Це дозволяє знизити власну вагу перевантажувача порівняно із системами з подвійною рамою бункера. Завдяки опціональному управлінню ISOBUS зважування тепер можна документувати ще точніше, простіше та швидше.
Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Claas значно вдосконалила багатовимірне регулювання 3-точкової зчіпки для тракторів.