Техніка

Аграрій розповів про оптимальний підхід в обслуговуванні тракторів

У господарстві «Флора А. А.» технічне обслуговування та ремонт сільгосптехніки виконують здебільшого самостійно, дотримуючись правил, сформованих на основі власного досвіду.

Про це у своїй колонці AgroTimes розповідає керівник ФГ «Флора А. А.» (Вінницька обл.) Андрій Капріца.

Завдяки вмінням висококваліфікованого механізатора, 90% дефектування та ремонтів виконують своїми силами. Якщо йдеться про такі машини як, наприклад, комбайн, тоді викликають представників компаній, сервісних інженерів.

Під час ремонтів ґрунтообробних знарядь, зокрема, заміни робочих органів, купують оригінальні запчастини.

«Якщо це якісь розхідники, наприклад, фільтри, то шукаємо хороші замінники, обов’язково імпортні. Бо якщо в коробку чи двигун потрапить стружка, то може статися поломка. Мастило купуємо до всієї техніки лише оригінальне, також імпортне, оскільки всі агрегати в нас від іноземних виробників. Воно напряму впливає на роботи техніки та її довговічність. Мастило хорошої якості не допускає перегріву агрегаті», – зауважує Андрій Капріца.

Під час обслуговування тракторів у господарстві застосовують таких підхід: якщо за регламентом періодичність ТО становить 600 мотогодин, то його виконують через 300. Власне, таких вимог, за словами господаря, рекомендують дотримуватись і дилери.  

Читайте також: Вдалий підхід в обслуговуванні сільгосптехніки.