Тваринництво

У кількох областях у водойми вселили молодь риби

Невпинні ворожі атаки рф та погодні примхи пізньої осені вносять свої корективи у процес вселення молоді риб до водойм. Так, наразі у південних, центральних та західних областях триває поповнення молоддю водних біоресурсів. Водночас у південно-східному регіоні мальків зариблення обов’язково відбудеться після деокупації територій і розмінування водойм і прибережних територій.

Про це повідомили у Держрибагентстві.

Зокрема, до Дністровського лиману в Одеській області випустили понад 25 тис. екземплярів (1,6 тонн) молоді товстолоба та майже 1,5 тис. екземплярів (1,5 тонни) коропа.

До Хаджибейського лиману вселено близько 280 тис. мальків загальною вагою майже 8,5 тонн: 243 тис. екземплярів (7 тонн) товстолоба та понад 34 тис. екземплярів (1,4 тонни) коропа.

У Вінницькій області зарибили Кирнасівське водосховище понад 6 тонн молоді риби: по 25 тис. екземплярів (2,5 тонн) коропа й товстолоба, 4 тис. екземплярів (0,4 тонни) білого амура та 34 тис. екземплярів (0,85 тонн) карася сріблястого.

Черговим етапом зариблення Сутиського водосховища став випуск у водойму понад 43 тис. екземплярів коропа загальною вагою понад 1 тонну.

До Дмитренківського водосховища вселено близько 1 тонни молоді риби: 10 тис. екземплярів (0,4 тонни) товстолоба та понад 9 тис. екземплярів (близько 0,4 тонни) коропа.

Зариблення у цих регіонах за покращення енергетичної ситуації та сприятливих погодних умов триватимуть до кінця поточного року.

Вселення здійснювалися за рахунок коштів користувачів водних біоресурсів.

На Волині за кошти Ковельської міської ради випустили до Ковельського водосховища майже 600 кг дволіток риби: 1,5 тис. екземплярів коропа, майже 3 тис. екземплярів карася сріблястого та 280 екземплярів білого амура.

Як повідомлялося, водойми Вінниччини поповнилися майже 10 тонами зарибку.