У Кременчуці запустили виробництво вантажівок DAYUN
На базі однієї із виробничих площ Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс» 28 вересня 2022 року відкрито складальне виробництво автомобілів DAYUN вантажопідйомністю від 3,5 до 12 т (зокрема: 3,5, 6, 8, 10, 12 т).
Про це повідомляє прес-служба «Альфатекс» на своїй Фейсбук-сторінці.
Нова сторінка української економічної історії, в якій національне виробництво стає одним з основних пріоритетів, відкрилася в Кременчуці. Разом з тим розпочалася й нова історія Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекст», адже на підприємстві відбулася визначна подія – вперше з конвеєра вийшов автомобіль марки DAYUN, зібраний на власних виробничих потужностях.
Директор Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс» Микола Корецький зазначив: «До відкриття складального виробництва нас спонукало прийняття законопроєкту №3739 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості». Ним передбачено вдосконалення процедури публічних закупівель шляхом встановлення обов’язкових вимог щодо локалізації виробництва товарів. 14 липня 2022 року Закон набрав чинності. Відтепер комунальну і спеціальну техніку держава зможе купувати тільки у випадку, якщо це український товар або в такому товарі буде не менше 10% вітчизняної складової. Колектив Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс», як національний виробник, із самого початку твердо підтримував і максимально сприяв ініціативі, щодо локалізації виробництва. Для нас, як для вітчизняної компанії, що постійно розвивається, дуже важливі нововведення, спрямовані як на підйом машинобудівної галузі, так і української економіки в цілому. Наступного року ми плануємо, згідно з вимогами законопроєкту №3739 збільшити відсоток місцевої складової продукції не менш як на 15%, і так щороку збільшувати на 5%, поки не досягнемо 40%».
Законопроєкт №3739 також продукує зростання кількості робочих місць і збільшення суми надходження коштів від сплати податків.
Наразі прибула перша партія з 50 машинокомплектів (загалом за контрактом буде доставлено 200), які заводу надала компанія DAYUN.
«Збираючи автомобілі вантажопідйомністю від 3,5 до 12 т, ми насамперед будемо установлювати на їхню базу комунальні надбудови власного виробництва, що користуються популярністю у замовників на ринку України. Це сміттєвози, автовишки, вакуумні, мулососні, каналопромивні автомобілі, аграрні самоскиди тощо. Разом з реалізацією автомобілів DAYUN в Україні, ми повністю забезпечуємо своїм клієнтам сервіс, гарантійне й післягарантійне обслуговування техніки, ремонт. Наші автомобілі обслуговуються на власних і партнерських СТО по всій території України, а наявність наших мобільних виїзних бригад забезпечує технічну підтримку автомобіля DAYUN у будь-якому куточку України», – додає Микола Корецький.
Раніше ми повідомляли, Кременчуцький завод продовжує відвантажувати аграріям самоскиди.