Техніка

«Альфатекс» презентував самоскид із заднім розвантаженням

Кременчуцький завод комунальної техніки «Альфатекс» презентує самоскид АТВ-2/2 із заднім розвантаженням на шасі DAYUN CGC1120.

Про це повідомляє прес-служба виробника на своїй Фейсбук-сторінці.

Перед відвантаженням на адресу замовника самоскид пройшов повноцінне професійне випробовування. Техніка отримала підтвердження універсальності, чудової якості та надійності як шасі, так і самоскидної платформи власного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки «Альфатекс».

Заготівельне виробництво платформи здійснювалося на сучасних верстатах з програмним управлінням, що дозволило досягти високої якості продукції. Металева конструкція платформи виготовлена на високоточному лазерному та листогибочному обладнанні, що забезпечило жорсткість, дотримання точних розмірів в процесі виробництва і герметичність за експлуатації, що й було доведено проведеними випробовуваннями.

У комплектації також застосовані агрегати відомих світових виробників Bosch, Wabco, ZF.

Результати випробовування обґрунтовано довели, що сучасний економічний і екологічний самоскид АТВ-2/2 на шасі DAYUN CGC1120 з кузовом вітчизняного виробництва стане надійним помічником замовнику завдяки своїй якості, маневровості та високої продуктивності.

Нагадаємо, Кременчуцький завод розпочав виготовляти екскаватори-навантажувачі.