Оголосили переможців нової премії DLG-Agrifuture Concept Winner
DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) оголосило п’ятьох переможців своєї нової премії DLG-Agrifuture Concept Winner, що присуджується за новаторські досягнення та бачення майбутнього в галузі сільськогосподарської техніки.
Про це повідомляє прес-служба DLG.
«Нова премія фокусується на технічних можливостях реалізації проектів у найближчі 5-10 років. Ми з нетерпінням чекаємо більше таких концепцій майбутнього на виставці Agritechnica 2023», – зазначив керівник проекту цифрового сільського господарства в DLG та організатор експертного журі конкурсу «DLG-Agrifuture Concept Win» Флоріан Шиллер.
Переможці DLG-Agrifuture Concept Winner:
- Amazonenwerke H. Dreyer SE & Co. KG.
Концепція «Контрольоване рядкове землеробство» – новий метод землеробства для оптимізації врожайності та збільшення ефективності проведених заходів. Кожна операція здійснюється відповідно до фіксованого міжряддя 50 см (зернові у подвійних рядах), включаючи зміщення міжрядь у 25 см. А можливість підсіву інших культур між рядами зменшує випаровування вологи та ерозію. - Спільна розробка Технічного університету Брауншвейга, Інституту Йоганна Генріха фон Тюнена та Інституту Юліуса Кюна.
Концепція «точкового землеробства» фокусується на умовах розвитку окремих культур на рівні рослини, поля та навколишнього ландшафту. Це передбачає: підбирання оптимальних культур або сортів до умов ділянки, покращення просторових і тимчасових методів управління, підвищення ефективності агрохімікатів і функціональних структур у сільськогосподарському ландшафті. - Kubota Germany GmbH.
Концепція автоматизованої системи збирання фруктів компанії Kubota and Tevel складається зі збиральних машин, створених на основі інноваційної комбінації дротових дронів і відповідних логістичних рішень. Крім того, система також може бути оптимально інтегрована в існуючі операції зі збирання врожаю та їх робочі процеси. - Bayer AG Crop Science Division.
Інтегрована концепція управління дрейфом, що базується на зчитуванні інформації про знесення крапель, буферні зони, а також контроль відстані, зазначеної на етикетках ЗЗР. Ця збережена інформація перетворюється на карту-завдання, коли препарат заливається в обприскувач. У той же час напрямок і швидкість вітру записуються в режимі реального часу. За необхідності вмикаються форсунки, стійкі до знесення, а буферні зони та дистанція дотримуються автоматично. Система записує всі дії та зберігає їх, включаючи інформацію про погоду. - AGCO Fendt GmbH.
Проект H2-Agrar спрямований на вивчення потенціалу та перспектив використання водню у сільському господарстві. Передбачається розробка інноваційних рішень, які покажуть, що децентралізоване виробництво та використання водню можна успішно інтегровати в галузь з економічної точки зору. Таким чином сільське господарство з відповідною водневою інфраструктурою може бути перетворено на загальну систему постачання воднем.
Нагадаємо, виставку Agritechnica 2022 перенесли.