Відео

Церемонія нагородження «Аграрна Еліта України 2018»

Поділитись:

 

В Національній філармонії України відбулася чергова — восьма — церемонія нагородження переможців проекту «Аграрна Еліта України». Цей проект є одним із найбільш резонансних на українському аграрному просторі, стати його учасником — честь і шана для будь-якого аграрного підприємства.

 

Як і завжди, у рамках проекту журнал The Ukrainian Farmer назвав 100 найкращих і найефективніших аграрних підприємств України за результатами роботи 2017 року. В переліку 15 номінацій нагородження були й такі, що наголошують на здобутках великих агропідприємств — «Диверсифікація виробництва», «Надійність і стабільність», «Вертикальна інтеграція», «Розвиток інфраструктури», «Соціальна відповідальність», «Потужний розвиток»; й такі, що віддають належне успіхам середнього аграрного бізнесу — «Сімейна справа», «Успішний фермер». Однак найбільше заохочення від організаторів проекту отримали ті господарства, що активно інвестують у свій технічний і технологічний розвиток, просування своїх товарів на внутрішній і зовнішній ринки — номінації «Інноваційність», «Технічне переозброєння», «Власна торгова марка», «Модернізація виробництва», «Удосконалення технології», «Визнання колег», «Нарощення експорту».

 

Підготовчу роботу до цієї урочистої події, що полягала у визначенні переможців і тривала протягом майже року, виконали журналісти The Ukrainian Farmer разом із колегами з інших видань видавничого дому «АГП-Медіа» — газети «АгроМаркет» і журналів «Наше птахівництво», «Плантатор», «Садівництво по-українськи». Неабияку роль у визначенні переліку переможців відіграла залучена для цього експертна рада, до якої ввійшли представники галузевих організацій, асоціацій, провідних компаній, що надають аграріям юридичні та консалтингові послуги.

 

Цього року партнерами церемонії нагородження номінантів «Аграрної Еліти України» виступили компанії — провідні гравці на ринку техніки — Mzuri, Zeppelin, Michelin; фінансування аграрних проектів — Креді Агріколь Банк; насіння — «Лімагрейн Україна». Керівники цих компаній взяли участь у врученні нагород у кількох номінаціях і виступили з привітальним словом до учасників проекту. Ми вдячні за цю співпрацю власникові компанії Mzuri Марекові Ружняку, керівникові відділу сільськогосподарської техніки компанії «Цеппелін Україна» Фарідові АбуХадіду, відповідальній за корпоративний бізнес Креді Агріколь Банку Ларисі Бондарєвій, генеральному директорові «Лімагрейн Україна» Вікторові Карбівському, керівнику регіональних продажів компанії MICHELIN в Україні Віталію Боївки, заступникові директора компанії «Агротек», офіційного дилера компанії Michelin, Михайлові Зятеву.

 

Нагороди також вручали діячі культури, мистецтва й науки, представники влади та бізнесу: Маргарита Січкар — відомий український ресторатор й письменниця, Олена Волошина — керівник представництва Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні, Марічка Падалко — ведуча програми ТСН на каналі «1+1», Ольга Трофімцева — заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, Олександр Іващенко — академік Національної академії аграрних наук України, Леонід Козаченко — народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації, Валерій Чигляєв — заслужений артист України, Антоніна Матвієнко — українська співачка, Олексій Зубков — актор театру й кіно.

 

А культурну частину урочистого вечора забезпечили артисти — київський електрофольк гурт «Казка», франко-український співак Поль Манондіз, українська співачка Лама та заслужена артистка України Тетяна Піскарьова.

 

Поділитись: