Тваринництво

Живець свиней подешевшав на 2%

Живець свиней подешевшав на 2%

Другий тиждень вересня дещо послабив середню ціну на живець свиней – до 48,2 грн/кг. Це на 2%, або 1 грн/кг менше, ніж тижнем раніше.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

На торгах попереднього тижня не всі виробники свинини змогли втримати закупівельні ціни на досягнутому рівні. Частина постачальників живця розписала товарні партії на 1-2 грн/кг дешевше, ніж на початку вересня. При цьому деякі оператори змогли реалізувати свиней забійних кондицій без перегляду цін.

Внаслідок суперечливої динаміки на ринку живця діапазон закупівельних цін цього тижня розширився: нижній поріг опустився до позначки 47  грн/кг, максимум залишився без змін – 50 грн/кг.

Наступного тижня перемовини щодо цін можуть бути непростими з огляду на таку ситуацію й очікування переробників повільного зсуву закупівельних цін на свинину. Найвірогіднішим розвитком подій стала б консолідація цін у межах вужчого цінового коридору.

Втім, представники Асоціації м’ясної галузі вважають, що в другій половині вересня ціна на свинину живою вагою може впасти відчутніше. Учасники об’єднання наступного тижня планують закуповувати свиней забійних кондицій по 46-47,5 грн/кг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!