Тваринництво

Живець свиней на початку серпня трохи подешевшав

Живець свиней на початку серпня трохи подешевшав

Послаблення закупівельних цін на живець свиней, яке триває з другої декади липня, спостерігається й на початку серпня. Так, середня планова ціна закупівлі живих свиней забійних кондицій становить 43,3 грн./кг ‒ на 1,2% нижче, ніж попереднього тижня: деякі оператори «розписали» товарне поголів’я на 0,25-1 грн./кг дешевше.

Про це повідомляють в Асоціації свинарів України.

Водночас значна частка виробників свинини змогла втримати ціни на рівні третьої декади липня. Як наслідок ‒ цього тижня просідання дещо слабше, ніж у липні, коли середня позначка просідала на 2,2-2,6%.

Хоча в Центральній Україні й на півдні ціни закупівлі тримаються на рівні 43-44 грн./кг, м’ясопереробники із західних та східних областей свідчать що робоча ціна становить 42-42,5 грн./кг.

З послаблення цін закупівлі деякі виробники охолодженого м’яса та виробів з нього відзначають деяке пожвавлення торгівлі. Хоча активнішу торгівлю вони очікують з наближенням осені та нового навчального року, коли завершиться сезон відпусток, свіжих фруктів, ягід, городини та їх консервації.

Частина представників м’ясопереробки налаштована на консолідацію цін на рівні 42-43 грн./кг в усіх регіонах, проте деякі чекають на подальше їх послаблення, аргументуючи млявістю попиту та, відповідно, збуту.

Зараз обмежена пропозиція свинини балансує зі зменшеною ємністю попиту. Хоча і  виробники, і переробники констатують уповільнений приріст живої ваги свиней, що в перспективі зменшує обсяги потенційної пропозиції кондиційних тварин.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!