Тваринництво

Живець свиней може подорожчати до 48 грн вже наступного тижня

Живець свиней може подорожчати до 48 грн вже наступного тижня

У другій половині березня ринок живця свиней відчув деяке пожвавлення. Така активізація слугувала позитивним сигналом при формуванні цін поточного тижня. Деякі постачальники свиней забійних кондицій змогли підвищити котирування на 0,5-1 грн/кг проти попереднього тижня. Таким чином середньоринкова позначка піднялася до 46,7 грн/кг.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

За свідченнями м’ясопереробників, які цього тижня в основному закуповували сировину по 46-47 грн/кг, наступного тижня очікується продовження висхідного руху цін. За їх прогнозами, в ході підготовки переробників до Великодня кілограм свинини живою вагою може сягнути позначки 48 грн/кг вже наступного тижня.

Представники м’ясопереробних підприємств зазначають, що наявна пропозиція живця в окремих регіонах дещо менша за очікувану. Це формує передумови для більш напруженої торгівлі в кінці місяця та зростання цін.

Хоча деякі заготівельники цього тижня дещо збільшили обсяги закупівлі, в тих регіонах, які найбільше потерпали від завірюх, м’ясопереробники були вимушені перенести партії на кінець березня. І це також матиме вплив на співвідношення попиту/пропозиції свиней забійних кондицій.

Дещо вповільнюватиме зростання цін на вітчизняну свинину наявність пропозиції дешевшої імпортної продукції.

Водночас м’ясопереробники зазначають, що цьогорічна реалізація м’яса на Великдень може дещо поступатися минулорічній. Торік свято припало на травневі вихідні, а теплі погодні умови сприяли одночасному початку пікнікового сезону. Хоча цього року ці події відокремлені, що загалом дає українцям більше приводів посмакувати свининою.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!