Тваринництво

Закупівельні ціни на молоко зростають — АВМ

Закупівельні ціни на молоко зростають — АВМ

Закупівельні ціни на молоко продовжують демонструвати стабільне зростання з незначним коливанням.

Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації виробників молока.

За результатами останнього моніторингу від 12 квітня, середня ціна на молоко екстра ґатунку склала 6,34 грн/кг, що на 3 коп. вище ціни попереднього тижня. Найвищу ціну за нього, як і тиждень до того, платили в Кіровоградській та Херсонській областях — 6,60 грн/кг, а найнижчу — у Хмельницькій — 5,50 грн.

За вищий ґатунок переробники давали 6,17 грн/кг, що також на 3 коп. вище ціни попереднього тижня. Максимальну ціну за нього платили в Івано-Франківській та Харківській областях — 6,50 грн/кг. Найнижчу ціну фіксували на Луганщині — 5,20 грн.

Окрім того, середня ціна на молоко першого ґатунку за тиждень знизилася. Кілограм такого молока тепер коштує 6,04 проти 6,10 грн фіксованих минулого тижня. Найвищу ціну за таке молоко платили на Тернопільщині — 6,50 грн, а найнижчу — на Чернігівщині — 5,80 грн.

В той же час, роздрібні ціни на молочні продукти, за даними Мінагрополітики, почали знижуватися. Кілограм молока за останній тиждень подешевшав на 0,1% — до 11,21 грн. Сметана зараз коштує 31,17 грн/кг (-0,1%). Масло вершкове не зімінилося в ціні — 78,38 грн/кг.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!