Тваринництво

Закупівельні ціни на молоко: тренд стабільності

Закупівельні ціни на молоко: тренд стабільності

Ринок молока і надалі демонструє стабільність, але вже надходять перші сигнали про відновлення. Про це повідомили в Асоціації виробників молока (АВМ).

Діапазон цін на молоко екстра-ґатунку цього тижня перебував у межах 7,3-8 грн./кг (з ПДВ). Середня ціна по Україні не змінилася – 7,78 грн. Найвищий ціновий діапазон наразі фіксують у центральних регіонах – 7,7-8 грн., а найнижчий — у північних — 7,4-7,8 грн.

Найвищий діапазон цін за молоко вищого ґатунку спостерігається на заході (7,6-8 грн.) та сході країни (7,5-8 грн.). Середня ціна по Україні також не змінилася проти минулого тижня – 7,64 грн.

Ціни на молоко першого ґатунку коливаються в межах 6,8-7,8 грн. Найвищі ціни зараз платять в центральних та північних областях.

Стабілізація світового ринку молочних продуктів все відчутніше і, як очікується, буде такою й надалі.

Крім того, експерти ФAO прогнозують зростання світового виробництва та торгівлі. Обсяг виробленого молока у 2017 році зросте на 1,4% – до 830 млн тонн, імпорт – на 1,15% – до 71,6 млн тонн, а експорт – на 1% – до 71,8 млн тонн.

Відновлення імпорту молочних продуктів Китаєм після різкого його скорочення у 2015 році буде основним двигуном розвитку торгівлі. Імпорт Росією, Мексикою, Австралією, Філіппінами, Єменом та Кореєю, як очікується, також зросте.

Відповідно деякі українські переробники повідомляють про зростання потужностей. Крім того, є інформація про діючі довгострокові контракти, які забезпечать попит на молоко протягом всього літа, наголосили в АВМ.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!