Тваринництво

Закупівельні ціни на молоко почали рухатися вниз

Поділитись:
Закупівельні ціни на молоко почали рухатися вниз

З наближення весни і зростанням виробництва молока ціни на нього почали опускатися. Цього тижня всі ґатунки молока втратили від 1 до 4 коп., повідомила Асоціація виробників молока (АВМ).

Середня ціна на молоко екстра-ґатунку станом на 14 лютого склала 9,48 грн./кг, що на 2 коп. нижче попереднього тижня. Найвищу ціну  за таке молоко платили у Черкаській області ‒ 9,46 грн./кг, а найнижчу ‒ в Хмельницькій ‒ 9,1 грн.

Середня ціна на молоко вищого ґатунку цього тижня склала 8,85 грн./кг. Це на 1 коп. більше від ціни попереднього тижня. Найвищу ціну за нього платили у Полтавській області ‒ 9,71 грн., а найнижчу ‒ у Рівненській ‒ 8,3 грн.

Ціну на молоко першого ґатунку цього тижня опустили найбільше ‒ на 4 коп. ‒ до 8,56 грн. Найвищу середню ціну за нього платили на Київщині ‒ 9 грн., а найнижчу ‒ на Львівщині ‒ 7,2 грн./кг.

Масляна, свято якої відбудеться на наступному тижні, ‒ останній момент, коли можна очікувати зростання продажів молочних продуктів. З 27 лютого розпочнеться піст і фактично в наступні 60 днів продажі будуть досить слабкими, зазначили в АВМ.

AgroTimes 

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями