Тваринництво

За використання ліфтових систем збирання яйця практично не б’ються

За використання ліфтових систем збирання яйця практично не б’ються

За використання ліфтової системи яйця збирають поярусно одночасно з усіх рядів кліткових батарей. Поперечний транспортер поперемінно піднімається на висоту кожного ярусу й транспортує яйця на накопичувальний стіл або до яйцесортувального обладнання.

Після закінчення процесу збирання яєць поперечний транспортер встановлюється у верхньому положенні, що забезпечує обслуговчому персоналу можливість проходження між клітковими батареями.

Регулювання швидкості руху поперечного транспортера, наприклад для погодження її з продуктивністю яйцесортувального обладнання, здійснюють шляхом зміни частоти електричного струму живлення електроприводу.

Також у подібному обладнанні більшості виробників система керування перед переміщенням поперечного транспортера на інший ярус дає змогу ненадовго вмикати реверс поярусних транспортерів, що забезпечує виведення яєць із критичної зони в момент переміщення поперечного транспортера.

До головних переваг ліфтових систем збирання яєць можна віднести:

– яйця практично не б’ються, оскільки зазвичай є лише один етап передачі їх зі стрічок поярусних транспортерів на поперечний транспортер;

– менша площа в торцях кліткових батарей під обладнання яйцезбирання порівняно з етажерчастою або елеваторною системами;

– після закінчення збирання яєць поперечний транспортер установлюється в положенні, яке не заважає обслуговуванню птиці й обладнання.

Під час збирання яєць ліфтовою системою досить довго поперечний транспортер перебуває в положенні, що заважає вільному проходу обслуговчого персоналу. І це є основним недоліком згаданої системи.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!