Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

З грудня Гонконг імпортує американську охолоджену свинину

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Федерація експорту м’яса США (USMEF) оголосила про масові поставки охолодженої свинини з США до Гонконгу, повідомляє Meatinfo.


Цього року в Гонконзі аукціонні ціни на живих свиней, за даними департаменту гігієни харчових продуктів і гігієни навколишнього середовища Гонконгу, зросли в 2,63 раза – з середньомісячного показника у 1188 гонконзьких доларів у січні до 3132 гонконзьких доларів у листопаді.

Зростання цін пояснюється значним зниженням – приблизно на 56,9% – чисельності живих свиней, імпортованих із материкового Китаю, з середнього рівня в 4083 на день у січні до 1757 на день – у листопаді.

«США є найбільшим постачальником охолодженої свинини на азіатські ринки, включаючи Японію і Корею», – зауважив старший віце-президент USMEF Asia Pacific Джоель Хаггард. – Понад половину загальної експортної вартості охолодженої свинини в США було отримано від продажу в Азію».

За його словами, наразі США мають достатні запаси свинини для експорту, а ціни на ринку живих свиней у Штатах приблизно на 80% нижче від недавніх аукціонних цін у Гонконзі.

Нагадаємо, Гонконг входить до трійки найбільших покупців української свинини.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!