Як регулюють щільність посадки птиці на Вінницькій птахофабриці
Філія «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» впроваджує інноваційні підходи для оптимальних умов утримання птиці, застосовуючи підлоговий тип розміщення. На початковому етапі щільність посадки птиці ‒ 24 голови/м2. Це забезпечує належний простір для курчат та їхній комфорт.
Про це розповів технічний директор філії «Птахокомплекс» Вінницької птахофабрики Юрій Ракша, пише журнал «Наше птахівництво».
«У процесі вирощування вибірково зменшуємо кількість поголів’я на 26-му дні. Це дає змогу знизити щільність до 12 голів/м2, забезпечуючи масу до 38 кг живої ваги/м2 до забою», ‒ зазначив він.
Велику увагу приділяють матеріалам для підстилки, адже вона відіграє важливу роль у забезпеченні здорового мікроклімату в пташнику, зауважив Юрій Ракша.
«Лушпиння соняшнику як підстилка підтримує оптимальний рівень вологості, запобігаючи неприємному запаху та забезпечуючи чистоту. Це не лише створює комфорт для птиці, а й поліпшує якість кінцевого продукту», ‒ підкреслив технічний директор.
Як повідомлялося, «Квітки Бро» для підстилки в пташниках використовують тирсу.
Довідка
Потужності філії «Птахокомплекс» Вінницької птахофабрики зосереджені на 19 дільницях, де функціонують 722 пташники, кожен із яких розрахований на утримання близько 55 тис. голів птиці.