Тваринництво

Як працюють репродукторні ферми з розведення перепелів

Як працюють репродукторні ферми з розведення перепелів

Репродукторні ферми з розведення перепелів працюють за типом складного репродуктора, які зазвичай поєднують функції репродукторів I і II порядків.

Для підтримання продуктивних якостей і розмноження перепелів племінна робота в репродукторах проводиться методами масової селекції. Заміну птиці на репродукторних фермах слід проводити щорічно – племінними яйцями або добовим молодняком з племінного заводу, а в роботі з породами – один раз на два роки або частково (на 30-40%) оновлювати стадо щорічно.

У прабатьківському стаді (ППР-1) для заміни однієї самки дорослого стада на вирощування садять 1,5 нерозділених за статтю добових пташенят, для заміни одного самця – 4 голови.

У батьківському стаді (ППР-2) для заміни однієї самки дорослого стада на вирощування передають 1,4 нерозділених за статтю добових пташенят, для заміни одного самця – 3 нерозділених за статтю добових перепелят.

Плануючи обсяги виробництва племінної й товарної продукції, слід керуватися даними, наведеними у таблиці. Реалізація племінної продукції проводиться у вигляді інкубаційних яєць або добового молодняку. З ППР-2 найдоцільніше реалізовувати для вирощування на м’ясо добових перепелят.

 

Продуктивні показники перепелів різного призначення

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!