Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Виробництво ковбас за вісім місяців скоротилося на 5,5%

Виробництво ковбас за вісім місяців скоротилося на 5,5%

За вісім місяців 2019 року м’ясопереробні підприємства України виробили 1,2 млн тонн свіжого, охолодженого та мороженого м’яса, що на 5,6% більше ніж рік тому.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України» (АСУ) з посиланням на дані Державної служби статистики.

Виробництво ковбасних виробів при цьому, навпаки, скоротилося на 18 тис. тонн (5,5%) – до  310,7 тис. тонн. Найвідчутніше скоротився випуск варених виробів, ковбасних продуктів із м’яса та субпродуктів.

В АСУ зауважують, що основним рушієм виробництва м’яса залишається м’ясо птиці. Його виробництво у січні-серпні 2019 року збільшилося на 17% проти аналогічного періоду минулого року та склало 735 тис. тонн.

«Разом із тим перероблення свинини цього року також пожвавилося порівняно з минулим роком, – зауважили в АСУ. – Сукупний випуск охолодженої, мороженої свинини та сушених, копчених чи солених делікатесів з неї зріс майже на 6% – до 186 тис. тонн».

Позитивну динаміку забезпечив майже 4%-й приріст виробництва охолодженого м’яса, що становить майже 90% промислового виробництва свинини. Водночас зростання обсягів випуску замороженої свинини більш ніж на 40% додало ще 4 тис. тонн до загального доробку.

Натомість виробництво інших видів м’яса, субпродуктів і ковбасних виробів у січні-серпні відстає від результатів аналогічного періоду минулого року.

Виробництво яловичини та баранини протягом цього періоду скоротилося на чверть – до 40,8 тис. тонн, їстівних субпродуктів – на 14% – до 260 тис. тонн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали