Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Вітмарк-Україна» почав виробляти рослинне молоко

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «Вітмарк-Україна» (Одеська область) розпочала виробництво та дистрибуцію рослинного молока під торговельною маркою Vega Milk.

Про це повідомили у компанії.

Лінійка рослинного молока представлена 11 найменуваннями: на основі злаків, горіхів і з додаванням фруктів.

«Наш бізнес спеціалізується на соках, напоях і дитячому харчуванні. Відкривши напрямок альтернативного молока, ми запустили надперспективний стартап – інноваційний FoodTech, який поєднує в собі технології та науку», – зазначив президент «Вітмарк-Україна» Віталій Віницький.

За його словами, компанія по суті побудувала новий завод із повним циклом виробництва рослинного молока, починаючи від заготівлі свіжої сировини – вітчизняних вівса, гречки, пшениці. Інвестиції склали близько 5 млн євро.

Підприємство має власні цехи зберігання, найсучасніше процесингове обладнання та лінії розливу в асептичну упаковку.

«У Східній і Центральній Європі у нашого заводу знайдеться лише один схожий за масштабом аналог», – стверджує Віталій Віницький.

Нагадаємо, рослинне молоко вже виробляє компанія «Люстдорф».

Довідка

«Вітмарк-Україна» створений в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Лідер українського ринку за обсягами продажів фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування, один із лідерів у категорії соків і нектарів. Випускає продукцію під торговельними марками Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea та Vega Milk.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!