Тваринництво

Вирок свинокомплексу — закрити не може працювати

Вирок свинокомплексу — закрити не може працювати

 

Після вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів у Біликах, що на Полтавщині, установлено забруднення земельних ресурсів, унаслідок чого державі заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 2 355 210 грн.

За вказаним фактом держекоінспекцієя направила до прокуратури Полтавської області розрахунок шкоди для ухвалення рішення в порядку ч. 1 ст. 214 Кримінально-процесуального Кодексу України та до слідчого управління ГУ НП в Полтавській області для встановлення осіб, які здійснили забруднення земельних ресурсів для відшкодування.

Полтавським окружний адміністративний суд розглянув клопотання Держекоінспекції про тимчасову заборону (зупинення) діяльності свинокомплексу за загальними правилами Кодексу адміністративного судочинства й постановив — свинокомплекс у Біликах остаточно закривається.

Роман Калатур, заступник директора ТОВ «Сільські традиції» розповів: «Станом на сьогодні опломбовано лабораторіо хрячника, зупинено виробництво спермадоз, припинено осіменіння тварин. Проте ті свиноматки, що були запліднені до ухвалення рішення про припинення діяльності, ще вагітні. Остання свиноматка опороситься під кінець листопада. Поросят, які народяться, ми доростимо й реалізуємо».

Після вивезення останньої тварини свинокомплекс буде опломбовано й вирощувати товарних свиней на території селища Білики підприємство не буде. Наразі тварини реалізовуються. Із початку листопада реалізовано понад 3000 свиней. На сьогодні припиняється виробнича діяльність, яка здійснюється в селищі Білики.

Наостанок заступник директора заявив, що остаточне припинення технологічного процесу виробництва на свинокомплексі у Біликах Кобеляцького району відбудеться 31 березня 2017 року.

За матеріалами Полтава365

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!