Тваринництво

Виробництво елітної яловичини може стати перспективним для України

Виробництво елітної яловичини може стати перспективним для України

Вирощування бугайців для виробництва мармурової яловичини може стати для України перспективним напрямом, що дозволить подолати кризу в м’ясному тваринництві та підвищить його конкурентоспроможність.

Мармурове яловиче м’ясо ‒ один із найкращих делікатесів у світі. Це м’ясо неймовірно ніжне та соковите на смак, а на вигляд ‒ як мармур.

Мармурова яловичина як делікатес уперше з’явилася в Японії. Саме там була розроблена технологія отримання такого виду м’яса. І сьогодні в цій країні налічують близько 120 різновидів такої яловичини.

Японські фермери впевнені, що у вирощуванні худоби для отримання мармурової яловичини слід використовувати тільки натуральні корми й обмежувати в рухах бугайців.

Мармуровість яловичини краща, якщо відгодівля бугайців на зерні триває 200-300 днів.

Попри те, що мармурове м’ясо з’явилося в Японії, головними постачальниками такої яловичини на світовому ринку є США й Австралія.

Між тим світові лідери з виробництва мармурового м’яса у відгодівлі застосовують дешеві хімічні добавки, що значно впливає на якість яловичини. Тому головною ставкою виробників є використання худоби, якій притаманна генетична мармуровість м’яса.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!