Тваринництво

Використання готових комбікормів і білково-вітамінних добавок для птиці гарантує контроль їх якість і безпеку

Використання готових комбікормів і білково-вітамінних добавок для птиці гарантує  контроль їх якість і безпеку

Господарствам, які вирішили вирощувати молодняк птиці власними силами, але не мають власного кормовиробництва, варто скористатися послугами компаній – виробників кормів і кормових добавок.

Найпоширенішими є такі способи забезпечення господарства повноцінними кормами від виробника: приготування повнораціонних комбікормів із використанням власної сировини комбікормового заводу; за наявності певної сировинної бази й обладнання у споживача, а також для здешевлення вартості готового комбікорму, виробники пропонують білково-вітамінні кормові добавки (БВД).

Білково-вітамінні кормові концентрати – це збалансовані за конкретними рецептурами складові білкової сировини, амінокислот, вітамінів і мінеральних солей, що призначені для виготовлення повнораціонних комбікормів безпосередньо в кормоцехах господарств замовника.

Використання готових повноцінних комбікормів і БВД має ще одну дуже важливу перевагу –  контроль якості й безпеки кормів, який здійснюється заводськими лабораторіями. Система контролю охоплює весь процес виробництва, починаючи від створення рецептури, закупівлі сировини, її приймання, складування та закінчуючи виробничим процесом і постачанням готової продукції.

Усе це в результаті сприяє підвищенню якості комбікормів. В умовах невеликого господарства з примітивними умовами виготовлення кормів такий контроль провести вкрай складно.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!