Тваринництво

Вентиляція по відсіках – одне з ефективних рішень для свинарських приміщень

Вентиляція по відсіках – одне з ефективних рішень для свинарських приміщень

Одним із ефективних рішень у свинарських приміщеннях є вентиляція по відсіках. У цьому разі вентилятори забезпечують видалення повітря з окремих секцій приміщення ферми через витяжну трубу.

Для цього створюються децентралізовані системи, в яких вентилятори розподілено по всій будівлі. У централізованій системі групи вентиляторів розміщено в камері підвищеного тиску, вони витягують повітря з приміщення через повітроводи в підлозі або стелі.

Крім того, можна здійснювати очищення повітря, якщо пропускати його через фільтри. Це використовується, насамперед, у господарствах на околицях міст, щоб звести неприємний запах від ферм до мінімуму.

Спеціально для цього пропонують варіанти вентиляторів низького тиску, що придатні для витягування повітря через труби й тунелі, а також потужніші вентилятори, які використовують у цих системах очищення відпрацьованого повітря. У таких системах повітря пропускається через подрібнену біомасу, кору або спеціальний гранульований матеріал, і частина запаху поглинається цим матеріалом.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!