Тваринництво

Великий білоруський виробник почав експортувати згущене молоко до ОАЕ

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Рогачівський молочно-консервний комбінат (Білорусь) з січня цього року почав постачати згущене молоко до Дубаю (ОАЕ). Про це повідомило БЕЛТА з посиланням на генерального директора підприємства Івана Калупахо.

«У лютому був періоду розкачки. У березні-квітні почали стабільно працювати», – пояснив він. У середньому відправляють два контейнера на місяць – це в межах 40 тонн.

За словами гендиректора, на підприємстві триває чергова модернізація виробництва. До вересня планують запустити додатковий цех із розливу згущеної продукції в дой-паках.

«З 1 травня відкрили одно з нових підприємств – «Рогачівський МКК-Сервіс» – для обслуговування сировинної зони», – зазначив Іван Калупахо. Воно надаватиме повний спектр послуг сільгоспорганізаціям – від обслуговування холодильно-доїльного обладнання до сільгоспробіт. Для цього придбали нову техніку.

Як повідомлялося, найбільше українських згущених молока і вершків за п’ять місяців цього року імпортували Ізраїль, Грузія та Молдова.

Довідка

Рогачівський молочно-консервний комбінат – один із найбільших у СНД високотехнологічних виробників молочних консервів, продуктів дитячого харчування, продукції з незбираного молока, сирів і сухих молочних продуктів. Виробляє понад 80 видів продукції.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями