Тваринництво

В Україні наростили виробництво й експорт сухого незбираного молока

Поділитись:
В Україні наростили виробництво й експорт сухого незбираного молока

У січні-квітні 2019 року лідером зростання у виробництві молочної продукції стало сухе незбиране молоко – 147,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомили в Асоціації виробників молока (АВМ) з посиланням на дані Державної служби статистики.

Лише у квітні було вироблено 3 тис. тонн сухого незбираного молока – у 2,5 раза більше порівняно з квітнем 2018 року та майже половина від загального обсягу виробництва поточного року (6,6 тис. тонн).

«Таке зростання пояснюється активізацією зовнішньої торгівлі, що підтверджується даними Державної фіскальної служби, – зазначила аналітик АВМ Яна Музиченко. – Так, у квітні було експортовано 1,13 тис. тонн сухого незбираного молока, що склало 37,7% всього місячного обсягу виробництва».

Основними експортерами стали ТОВ «Мілкіленд інтермаркет» (600 тонн) і ПрАТ «Вінницький молочний завод «Рошен» (373 тонн).

На зовнішніх ринках також торгували ТОВ «7Р Логістикс» (60 тонн), ТОВ «Ічнянський завод сухого молока та масла» (50 тонн), ТОВ «Продінвест-Україна» (25 тонн) і ДП «Ружин-молоко» (20 тонн).

Основним покупцем українського сухого незбираного молока став Китай, який імпортував 650 тонн (50% всього експорту). Також значні поставки були здійснені до Алжиру – 150  тонн (13,3%) та Кувейту – 125 тонн (11%).

Виходячи з тенденцій світового ринку, в найближчі місяці сухе незбиране молоко буде найпривабливішим продуктом для експорту, наголосили в АВМ.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями