Тваринництво

В автоматичних гніздах отримують більшу кількість кондиційних яєць

В автоматичних гніздах отримують більшу кількість кондиційних яєць

В умовах промислового виробництва інкубаційних яєць автоматичні гнізда мають низку суттєвих переваг порівняно з гніздами з ручним збиранням. Адже за їх застосування мінімізується вплив людського чинника та збільшується кількість кондиційних яєць.

Чистота яйця забезпечується його переміщенням по лінії транспортування прямо на стіл яйцезбору. Спеціальні килимки легко чистити, мити й дезінфікувати. Пластиковий настил у гнізді легко демонтується в кінці виробничого циклу й також легко очищається. Автоматичне підняття настилів запобігає насижуванню в гніздах.

У перші тижні продуктивного періоду спостерігається зазвичай менша кількість підлогового яйця в традиційних гніздах, проте в наступні тижні через зростання птиці й збільшення її продуктивності автоматичні гнізда виявлялись ефективнішими.

Початкові витрати у використання автоматичних гнізд вищі, але й окупаються вони швидше за більш масштабного виробництва.

Тим часом в Україні ще є багато підприємств, які виробляють інкубаційне яйце з використанням ручного яйцезбірника. І це не лише малі підприємства, а й вертикально інтегровані компанії з майже замкнутим циклом виробництва.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!