Тваринництво
Головне:
Тваринництво

В американських пташниках глибоку підстилку використовують 15-30 циклів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Фермери США використовують у пташниках глибоку підстилку від 15 до 30 циклів, тобто більше чотирьох років.

Завдяки методам температурної обробки у глибокій підстилці ефективно контролюються бактерії Salmonella, Escherichacoli, Clostridium, Campylobacter, Staphylococcusareus та інші.

Усередині буртів і в нижніх шарах підстилки температура зростає до +73° С, і більшість бактерій, що є в підстилці та приміщенні, гине.

Через певні проміжки часу (п’ять турів або через один рік) підстилку обробляють засобами, що регулюють рівень аміаку та пригнічують шкідливі бактерії. Існує п’ять основних видів таких засобів: окислювачі, луги, абсорбенти, інгібітори, ензимні препарати.

Час від часу, коли висота підстилки досягає 40-70 см і техніці вже важко заїжджати в будівлю, додають свіжу масу (тирсу чи лушпиння) та видаляють частину посліду.

Висока автоматизація всіх виробничих процесів і перехід на глибоку підстилку суттєво скорочують витрати на обслуговування пташників у США.

На сьогодні одна-дві людини повністю забезпечують роботу майданчика з шести-восьми корпусів, включно з проведенням усіх робіт із дезінфекції посліду, обладнання та будівель.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!