Тваринництво

Утримання віслюків не вимагає специфічних умов

Утримання віслюків не вимагає специфічних умов

Віслюки – абсолютно невибагливі тварини в утриманні. На фермі їх доглядає один робітник.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів директор Заболотненського вищого професійного училища № 31 ім. Д. К. Заболотного Василь Романцов. Цей навчальний заклад відомий тим, що на його базі діє віслюча ферма.

За словами Василя Романцова, віслюки харчуються сіном, зерном ячменю та пшениці, морквою, капустою. Зерна з’їдають 1,5-2 кг на день. «Люблять цукор, бублики, це для них – смаколики», – додав він.

На харчування тварин в училищі особливо не витрачаються – фактично все з власного поля, де вирощують пшеницю, кукурудзу, цукрові буряки, ячмінь, гречку, сою, багаторічні трави, а цього року ще й нут. Загальна площа сільгоспугідь – 500 га.

Влітку віслюків постійно випасають на лузі разом із вівцями чи коровами. «До речі, віслюки – дуже добрі овечі пастухи: вони об’їдають траву навколо них, й вівці вже не перетнуть цю межу», – розповів Василь Романцов.

На лікування ослика також витрачатися не потрібно. Якщо тварина прихворіла, достатньо  її відпустити на волю, і вона сама знайде лікувальну траву, пояснив він.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!