Тваринництво

«Укрполь-2005» повністю модернізує виробництво

«Укрполь-2005» повністю модернізує виробництво

ТзОВ «Укрполь-2005» повністю модернізує виробництво, оснастить птахокомплекси сучасним автоматизованим обладнанням і реконструює старі корпуси, що дозволить покращити технологічні показники, а також збільшити обсяг виробництва м’яса птиці.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів заступник директора з птахівництва ТзОВ «Укрполь-2005» Микола Гарбач.

Також підприємство має наміри щодо експорту.

Ще в 2014 році був затверджений стратегічний план розвитку підприємства «Укрполь-2005», що передбачає розширення вертикально інтегрованої складової виробничого циклу замкнутого типу.

«Тобто налагодити процес – від виробництва комбікормів до постачання м’ясної продукції на ринок та її реалізації, – зазначив  Микола Гарбач. – Вертикальна інтеграція дозволить підприємству ефективно розвивати агропромислове виробництво й по мінімуму залежати від ринкової кон’юнктури».

За його словами, згідно з цим планом, на підприємстві постійно ведеться реконструкція птахокомплексів, реалізуються великі інвестпроєкти.

«Ми активно працюємо над будівництвом забійного цеху та реалізацією проєктів м’ясопереробних підприємств, реорганізовуємо вже наявні виробничі потужності, набуваємо нових активів і збільшуємо частки ринку по всіх напрямах діяльності компанії, – зауважив Микола Гарбач. – Уважаю, що скорочення виробництва – це шлях у нікуди, тому модернізація найближчим часом тільки триватиме».

Як повідомлялося, виключення птахівників із переліку платників єдиного податку IV групи завдасть удару по малим і середнім підприємствам.

Довідка

«Укрполь-2005» об’єднує три спеціалізованих птахокомплекси з вирощування бройлерів. Основною кормовою базою служить спеціалізований комбікормовий завод із виготовлення різнотипного корму. Земельний банк підприємства – 750 га. Основна частина земель – під посівами кукурудзи, пшениці та сої.