Тваринництво

Україна запевнила ЄС, що контролюватиме експорт тварин в Європу

Україна запевнила ЄС, що контролюватиме експорт тварин в Європу

Україна не допустить експорт тварин до ЄС, що не відповідають європейським вимогам.

Про це повіжомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

У рамках засідання 84-ї Генеральної сесії Світової Асамблеї Делегатів Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин (МЕБ), яке проходить в Парижі 22-27 травня 2016 року, українська делегація під керівництвом Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи зустрілася з представниками Генерального директорату Європейської Комісії з питань здоров’я та безпечності харчових продуктів та начальником G-директорату DG SANTE паном Бернаром ван Готемом.

У рамках зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію стосовно поширення африканської чуми свиней (АЧС) з території України та підтримку Європейського Союзу у питаннях надання технічної допомоги для забезпечення лабораторної мережі діагностикумами та тест-системами для вчасної та швидкої діагностики захворювання.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа поінформував європейських колег про заходи, які вживаються Україною для контролю за АЧС. Він також зазначив, що система державного контролю була оцінена європейськими колегами, і зараз вона залишилася незмінною, незважаючи на реорганізацію.

Представники української делегації запевнили європейських колег, що Україна посилить заходи контролю за дотриманням законодавства ЄС та недопущенням на територію Євросоюзу тварин, які не відповідають вимогам країн-членів ЄС.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!