Тваринництво

Україна за три квартали зменшила імпорт свинини на 7%

Україна за три квартали зменшила імпорт свинини на 7%

Протягом січня-вересня 2019 року Україна імпортувала 18,32 тис. тонн свіжої, охолодженої та мороженої свинини. Це на 6,9% менше, ніж за три квартали 2018 року.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України» (АСУ) з посиланням на дані Державної фіскальної служби.

Ще в серпні сукупні обсяги надходження свинини з-за кордону перевищували минулорічні на 4%, проте слабша імпортна активність упродовж вересня відчутно змінила ситуацію.

«У вересні 2019 року імпорт свіжої, охолодженої та мороженої свинини був на 38% меншим, ніж місяцем раніше та склав 2 тис. тонн, – зазначили в АСУ. – Це майже вдвічі менше, ніж за відповідний місяць 2018 року».

Протягом останнього кварталу минулого року імпортна активність дещо послабилася порівняно з липнем-вереснем. Однак за той період до України завезли майже 9 тис. тонн свинини. Цього року квартальні надходження свинини були значно скромнішими та не перевищували 7,4 тис. тонн, які надійшли у І кварталі.

«Тож навіть якщо обсяги імпорту свинини протягом жовтня-грудня зрівняються з минулорічними 9 тис. тонн, річний обсяг надходжень буде меншим, ніж у 2018 році», – підкреслили в АСУ.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!