Тваринництво

Україна хоче швидше вийти зі своєю агропродукцією на ринок Південної Кореї

Україна хоче швидше вийти зі своєю агропродукцією на ринок Південної Кореї

Процедура виходу аграрної продукції на ринок Кореї, особливо продукції тваринництва, є досить непростою і достатньо тривалою. При цьому країна є нетто-імпортером продуктів харчування і залежить від постачання основних видів продовольства з інших країн. Але українська сільгосппродукція має швидше потрапляти на ринок Республіки Корея.

Про це заявила заступник міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева після зустрічі з генеральним директором департаменту політики безпеки імпортованої продукції Міністерства безпеки продовольства та медикаментів Кімом Йонг-гуйєном та заступником міністра сільського господарства, продовольства та сільських територій Республіки Корея Лі Юнвоном.

«Немає одного єдиного алгоритму виходу на корейський ринок для всіх компаній. Тому що для кожного виду продукції покроковий план матиме свої особливості. Більше того, за імпорт аграрної продукції, продуктів харчування та рибних продуктів у Республіці Корея відповідають три різних міністерства, що іноді надзвичайно затримує процеси узгодження», – підкреслила Ольга Трофімцева.

Сторони обговорили питання щодо прискорення процедур, пов’язаних із виходом молочної та м’ясної продукції на ринок Кореї, в першу чергу, м’яса птиці та продуктів з нього.

Через високий ступінь ризику спалахів грипу птиці у всьому світі Корея закрила свій експортний ринок для багатьох країн і посилила контроль за імпортом цієї продукції. Це питання, за словами Ольги Трофімцевої, домовилися відпрацьовувати на робочому рівні, зважаючи на потребу корейського ринку в імпорті та на можливості українських експортерів задовольнити цей попит.

Також досягнуто домовленості щодо паралельного відкриття корейського ринку для яєць.

До того ж для багатьох продуктів – таких, як мед – шлях на ринок Південної Кореї є набагато простішим і вимагає наявності імпортера в країні, який візьме на себе виконання необхідних процедур.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!