Тваринництво
Головне:
Тваринництво

У сільських і віддалених районах Європи бракує ветеринарів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Федерація ветеринарів Європи (FVE) протягом багатьох років зауважує, що в сільських і віддалених районах Європи бракує ветеринарів. Зважаючи на це, федерація провела анкетування серед організацій – членів FVE і компетентних органів, отримавши відповіді з 28 країн.

Про це пише pig333.

Близько 78,5% опитаних країн уже відчувають нестачу ветеринарів, а для інших 21,5% нестача не є суттєвою, проте наявні дані свідчать про те, що в найближчі роки вона посилюватиметься.

Причини відсутності ветеринарних спеціалістів у сільській і віддаленій місцевості різноманітні: несприятливі умови праці, труднощі з досягненням бажаного балансу між роботою й особистим життям, слабкий попит, оскільки деякі фермери не можуть дозволити собі ветеринарні послуги.

Наслідки цієї проблеми позначаються на ветеринарах, тваринах і фермерах, вона впливає на економічний розвиток сільських районів.

Збільшення навантаження на ветеринарів, що ще залишилися, як правило, призводить до вигоряння і звільнення. У деяких випадках ветеринарам доводиться займатися іншими видами діяльності – такими, як запліднення великої рогатої худоби, щоб компенсувати низький попит на інші види послуг, як, до прикладу, профілактична робота.

Кілька країн уже вжили заходів для вирішення цієї проблеми за допомогою різних стратегій.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ