Тваринництво

У 2021 році всі птахівничі компанії відчують на собі жорсткі економічні умови

Птахівнича галузь щонайменше ще шість місяців відчуватиме турбулентність на світовому ринку, оскільки тиск COVID-19 на сферу громадського харчування й торгівлю зберігатиметься у першій половині 2021 року.

Про це йдеться в останньому звіті Rabobank, повідомляє euromeatnews.

COVID-19 впливатиме на сферу громадського харчування й торгівлю. Тому повільне економічне зростання призведе до того, що ринкова кон’юнктура більшою мірою залежатиме від цін. Оскільки фундаментальні ринкові показники на 2021 рік представляються складними, птахівництву слід підготуватися до важкого року.

«Заглядаючи вперед, ми бачимо чотири основні проблеми для світової птахівничої галузі: вплив COVID-19 на ринки; високі й волатильні ціни на корми; відновлення китайського ринку свинини після епідемії АЧС і криза грипу птиці у Північній півкулі», – зазначив старший аналітик компанії Animal Protein Нан-Дірк Малдер.

Деструктивні чинники, що впливають на світові ринки птиці, у 2021 році вимагатимуть від трейдерів переорієнтації. Падіння попиту в Китаї та В’єтнамі підштовхне їх до пошуку інших ринків, що призведе до депресії глобальних ринків у І півріччі.

У ІІ півріччі посилення контролю над розповсюдженням COVID-19 має привести до поступового відновлення сфери громадського харчування. Це значно допоможе світовим трейдерам.

Із жорсткими економічними умовами зіткнуться всі птахівничі компанії. Ситуація потребуватиме дисциплінованої стратегії поставок, великої уваги до закупівель і контролю над витратами.