Тваринництво

Турки придбають в Україні 10 тис. голів овець

Турки придбають в Україні 10 тис. голів овець

У Херсонську область зайшов великий контракт з Туреччини на поставку овець романівської породи.

Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода на своїй Фейсбук-сторінці, пише ХЕРСОН.city.

«Турецькі покупці хочуть придбати 10 тис. голів живих овець молодого віку для розведення на території Туреччини, ‒ написав він. ‒ Крім того, планується співпраця з обміну досвідом у цьому напрямку між херсонськими та турецькими виробниками».

За словами Олександра Паливоди, підприємець Садіяр Мамедов, який має одне з найбільших вівчарських господарств на Херсонщині, зараз готує першу партію для поставки в Туреччину.

Найближчим часом Садіяр Мамедов також має намір залучити інших вівчарів з усієї України, щоб спільними зусиллями сформувати партію та виконати контракт протягом декількох місяців.

«Сьогодні галузь вівчарства переживає не найкращі часи, ‒ підкреслив Олександр Паливода. ‒ В 1990 році поголів’я овець у Херсонській області становило 914 тис. голів, а на кінець 2016 року ‒ лише 48 тис. Залучення таких зарубіжних контрактів, безумовно, підтримає цей напрямок за рахунок вливання валютних коштів у цю галузь».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!