Тваринництво

Трава на пасовищах апетитніша для тварин після удобрення рідким гноєм із системи аерації

Трава на пасовищах апетитніша для тварин після удобрення рідким гноєм із системи аерації

Свинячий гній, який пройшов через систему аерації рідкого гною Smart Slurry, можна у будь-який момент вносити на поля за допомогою  шлангових. Рідке добриво не карбонізується й не загущується.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів директор компанії «Будмат» Олександр Радостєв.

«На  відміну від старої технології, коли біля пів метра гною перетворюється на камінь, який потім треба обслуговувати», – зауважив він.

За словами Олександра Радостєва, окремої уваги заслуговує якість органічного добрива з системи аерації рідкого гною.

«Завдяки системі аерації, кількість азоту в гної збільшується приблизно на 50%, а кількість аміачного азоту – приблизно на 70%», – зазначив він.

Завдяки високій однорідності гною поживні речовини рівномірно розподіляються по всьому обсягу і, відповідно, надалі на полях.

«Доведено, що культури, удобрені таким гноєм, швидше розвиваються та дають більшу прибавку врожайності, а трава на пасовищах стає апетитнішою для тварин», – наголосив Олександр Радостєв.

Основна робота системи аерації рідкого гною – змішувати й переміщувати масу рідкого гною, вводячи великі обсяги повітря під низьким тиском із днища сховища. У результаті в лагуні створюється однорідне середовище з рівномірним розподіленням поживних речовин.