Тваринництво

Товарні поросята трохи зросли в ціні

Товарні поросята трохи зросли в ціні

На початку весни сегмент племінного молодняка й товарних поросят демонструє позитивні коливання цін.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України за результатами щомісячного моніторингу внутрішніх котирувань на ремонтних тварин та поросят для відгодівлі.

Традиційно ціни пропозиції племінних та гібридних ремонтних свинок та кнурців відзначаються відносною сталістю. Зокрема, діапазон цінових пропозицій з початку року не зазнав змін: ремонтних свинок можна придбати по 6-10 тис. грн/гол., а кнурця – по 7,5-20 тис. грн/гол.

Тим не менш, приріст цін у згаданих межах відбувся. Окремі постачальники цієї племінної продукції підвищили ціну до 100-110 грн/кг живої ваги.

Жвавіше зростання торкнулося цін на товарних поросят. Оператори цього сегменту відзначають посилення попиту, тоді як пропозиція тварин цієї вікової групи дуже обмежена.

Останнє обумовлено тим, що більшість репродукторів працюють практично за попереднім замовленням, а товарні партії бронюють на кілька місяців наперед.

Реакцією на таку ситуацію був підйом цін, зокрема, тварини у ваговій категорії 20-30 кг в основному подорожчали на 3-5 грн/кг.

Тож ціна на товарних поросят вагою 25-30 кг навесні переважно стартує з позначки 90 грн/кг, а максимальна піднялася на 5% порівняно з початком року і становить 115 грн/кг.

Середні ціни на поросят меншою вагою (10-15 кг) також дещо зросли, але, як і на початку року, перебувають у межах 125-200 грн/кг.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!