Тваринництво

Середня ціна на живець свиней знизилася до 45 грн/кг

Середня ціна на живець свиней знизилася до 45 грн/кг

На початку третьої декади січня свиногосподарства реалізують живець свиней на 0,5-2 грн/кг дешевше, ніж минулого тижня. Як наслідок, діапазон цін на свинину живою вагою цього тижня знизився до 43-46 грн/кг, а середня планова позначка опустилася до 45 грн/кг, втративши 2,7%.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Реалізація, за відгуками м’ясопереробних підприємств, малоактивна, що відповідає традиційному зимовому затишшю на ринку м’яса та м’ясних продуктів.

Крім цього, додатковим фактором впливу на зміну закупівельних цін та збут слугували аномальні погодні умови в окремих регіонах країни.

Водночас постачальники ковбасних виробів відзначили активніший попит на свою продукці, бо через несприятливу погоду відбувся відтік споживачів з ринків.

При цьому представники м’ясопереробки не відчувають браку сировини за наявного рівня попиту та констатують достатню пропозицію як свиней забійних кондицій, так і тварин, чия вага перевищує звичну забійну масу.

З огляду на це оператори налаштовані на звуження цінового діапазону та продовження низхідного руху внутрішніх котирувань до завершення зими. При цьому ранні Великодні свята слугуватимуть чинником, що обмежуватиме тривалість спадаючої динаміки на ринку живця свиней.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!