Тваринництво

Рух повітря від розгінних вентиляторів у пташнику не можна спрямовувати на курчат

Розгінні вентилятори у пташнику рекомендується вмикати як мінімум під час його попереднього прогрівання, а також у перші тижні після посадки курчат. Саме тоді їхнє використання дає найбільші переваги курчатам і господарям. 

Щойно птиця починає генерувати достатню температуру тіла, а витяжні вентилятори працюють безперервно вночі, розгінні вентилятори можна відімкнути. 

Найпростіший спосіб експлуатації – ввімкнути розгінні вентилятори на початку попереднього прогрівання приміщення й дати їм працювати доти, коли вони вже будуть не потрібні. Їх можна запустити термостатом або таймером. 

Деякі фахівці надають перевагу розгінним вентиляторам тільки між циклами мінімальної вентиляції, якими керує контролер. Це забезпечує попереднє прогрівання вхідного холодного повітря до того, як воно дійде до підстилки та курчат (завдяки його змішуванню з теплим повітрям, що накопичилося під стелею). Це може знадобитися у холодну пору року. 

Існує кілька допустимих способів застосування розгінних вентиляторів. Кожне господарство визначає, який із них найбільше придатний для його режиму роботи. Мета – досягти стабільної температури на рівні підлоги та підтримувати його. При цьому рух повітря від розгінних вентиляторів ніколи не має бути спрямований на курчат.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!