Тваринництво

Рентабельності виробництва баранини становить 40% — експерти

Рентабельності виробництва баранини становить 40% — експерти

Українським виробникам баранини варто нарощувати виробництво і налагоджувати збут в Близькосхідні країни, адже цей ринок є більш перспективними, ніж ЄС, незважаючи на надані квоти.

Про це повідомляють експерти громадської організації Agro.ReformsUA.

Вони відзначають, що в Україні є підприємства, які мають контракти на поставку елітної барани за кордон і планують нарощувати поголів’я.

«У світі існує велика кількість країн для яких баранина є необхідним м’ясним продуктом в раціоні, саме вони можуть стати для українського виробника стабільним ринком збуту, — пояснює проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олег Проценко, — саме тому в найближчі роки українські тваринники повинні задуматися не тільки над нарощуванням виробництва баранини, а й над отриманням сертифікату «Халяль».

На переконання експертів, виробникам, які вирішать переорієнтувати свій експорт в Близькосхідні арабські країни, необхідно буде будувати нові ферми і дотримуватися чітких технологій і вимог, оскільки увесь продовольчий ланцюжок — від кормів до забою тварин — повинен відповідати вимогам сертифікату.

«Та такі витрати окупають себе, оскільки розведення баранів м’ясних порід має рентабельність близько 40%», — говорить експерт з агарного та земельного права ГО Agro.RefprmsUA Дмитро Сімашко.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!