Тваринництво

Птахофабрика «Охоче» планує експортувати яйця

Птахофабрика «Охоче» планує експортувати яйця

Птахофабрика «Охоче», одна з найбільших у Харківській області, готується експортувати яйця. Зараз тривають переговори з Туреччиною та Марокко.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше Птахівництво» розповів директор сільськогосподарського ПАТ «Охоче» Микола Яковчук.

«У нас є дозвіл на експорт яйця до багатьох країн світу. Однак практики такої реалізації немає. Все йде до того, що опікуватимемося цим питанням більш поглиблено», – зазначив він.

За словами керівника «Охоче», куди експортувати, їм абсолютно без різниці. «Основне питання – це ціноутворення та фінансування. Нині ведемо переговори з Туреччиною та Марокко, – повідомив Микола Яковчук. – Експортні постачання можуть йти, знову ж, як через посередників, так і напряму».

Птахофабрика має три пташні для вирощування молодняку і п’ять – для дорослої птиці. «На сьогодні в нас поголів’я налічує близько 300 тис., є порожні пташні, тобто є куди розширюватися та нарощувати стада», – зауважив директор господарства.

«Ми робимо нові пташні для вирощування курей-несучок для збільшення поголів’я, що в свою чергу передбачає збільшення потужності забійного цеху завдяки найсучаснішому обладнанню (на сьогодні 1 тис. голів на добу). А якщо не буде забійного цеху, не буде витримуватися технологія вирощування. Тому це – наступний крок», – додав Микола Яковчук.

AgroTimes
  

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!