Тваринництво

На форумі Poultry Farming обговорюватимуть енергетичну безпеку

На форумі Poultry Farming обговорюватимуть енергетичну безпеку

Вентиляція у птахівництві – надважлива умова для вирощування здорового поголів’я. За воєнних умов забезпечити роботу вентиляції, а, отже, енергетичну безпеку птахогосподарства, – чи не перше питання.

Як його вирішити, обговорюватимуть фахівці на Всеукраїнському практичному форумі «Poultry Farming. Бройлер/Несучка», який відбудеться 8 грудня у Львові.

Учасники цього представницького заходу розкажуть, які є можливості для оптимізації витрат без втрат для енергетичної безпеки господарства, як поліпшити роботу вентиляції, адже взимку вона має працювати безвідмовно.

Також фахівці птахопідприємств поділяться досвідом антикризових заходів, які допомагають не лише виживати, а й розвиватися за стресових умов воєнного стану.

Багато хто з птахівників вибудував нову логістику і всередині України, і з постачанням продукції на експорт чи імпорт. І сьогодні вони вже навчені, і можуть рекомендувати колегам, як не наступити на ті ж граблі.

Форум Poultry Farming, який організовує журнал «Наше птахівництво», надає можливість живої професійної дискусії для птахівників. Свої теми тут знайдуть і керівники, і технологи птахопідприємств, і ветеринарні лікарі.

Ознайомтеся з детальною програмою Poultry Farming за посиланням і долучайтеся до спільноти учасників форуму.