Тваринництво

Продукцію «Терра Фуд» визнали такою, що відповідає стандартам Vegan Society

Група компаній «Терра Фуд» першою з молочних виробників в Україні отримала сертифікат міжнародного товариства Vegan Society, одного з найшанованіших та найавторитетніших веганських товариств у світі.

Про це повідомили у компанії.

Логотип Vegan на упакові означає, що в продукті відсутні будь-які інгредієнти і домішки тваринного походження. На всіх етапах виробництва продукту не використовувалися компоненти тваринного походження. Ані кінцевий продукт, ані його компоненти не проходили тестування на тваринах. А також, що при розробленні і в процесі виробництва продукту та його компонентів не використовувалися генно-модифіковані організми та речовини, що містять гени тварин.

У компанії зазначили, що створенням продукції, що відповідає стандартам Vegan Society, займалися співробітники, для яких веганство – стиль життя і частина світогляду. Розвиток напряму для веганів почали з експорту веганського масла.

Довідка

«Терра Фуд» займається переробленням молока, продажами й експортом вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей, твердого та плавленого сиру, виробництвом і продажами фети в Україні. Компанія виробляє молочні продукти під ТМ «Ферма», «Тульчинка», «Біла лінія», Premialle, «Золотий резерв» та інші.