Тваринництво

Приживлення кріоконсервованих ембріонів ВРХ становить 20-30%

Приживлення кріоконсервованих ембріонів ВРХ становить 20-30%

Плановане застосування трансплантації генетично цінних ембріонів ВРХ у господарствах через 3-3,5 року забезпечить уведення в стада груп первісток із високою продуктивністю, які можуть стати потенційними донорами ембріонів на базі господарств.

Трансплантація ембріонів від високопродуктивних корів закордонної селекції дозволить отримати плідників для поліпшення вітчизняного поголів’я.

Трансплантація ембріонів від високопродуктивних корів, зокрема закордонної селекції, забезпечує мінімальний ризик обмеження генофонду порід й отримання потомства з високим генетичним потенціалом для нарощування поголів’я в племінних господарствах.

Останніми роками не помітний прогрес в успішності приживлення кріоконсервованих ембріонів як у провідних країнах світу з розвиненим тваринництвом, так і в Україні. Загальний показник здебільшого становить від 20% до 30%, і тільки в деяких господарствах досягли 55-60% приживлення.

Це свідчить про те, що для успішного практичного застосування методу трансплантації треба подальше удосконалення складових методу та практичне відпрацювання процесу від початку й до завершальної стадії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!